ERIK JERKEN (1898-1947), Olja på duk
Slutpris700 SEK
BJORN DOLVA (Australien, f. 1955)
Slutpris5 400 SEK
PHILIP von SCHANTZ (1928-1998), lökar
Slutpris1 900 SEK
BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010)
Slutpris800 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1889-1970)
Slutpris1 100 SEK
ANTECKNINGSBOK, Grand Tour Souvenir
Slutpris850 SEK
MINIATYRIKON, Ryssland, 17/1800-tal
Slutpris800 SEK
EMIL LINDGREN (1866-1940)
Slutpris850 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal
Slutpris350 SEK
MARIA RÖHL (1801-1875)
Slutpris550 SEK
KARTA, Europa, Secundum Legitimas
Slutpris1 500 SEK
UTSTÄLLNINGSAFFISCH,
Slutpris450 SEK
BENGT NORDENBERG, tillskriven
Slutpris1 100 SEK
Slutpris300 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st
Slutpris350 SEK
THEO TOBIASSE (1927-2012)
Slutpris1 300 SEK
ALFRED BOLLVIKEN, samtida, "Vårvinter"
Slutpris450 SEK
CARIN ADLER (1929-2019) litografi
Slutpris300 SEK
EUGEN MONTELIN, 1900-tal, figurer
Slutpris250 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937)
Slutpris600 SEK
ELIS ÅSLUND (1872-1956), Olja på pannå
Slutpris550 SEK
PAUL H HAGEN (1930-TAL), olja på pannå
Slutpris200 SEK
GEORG ANDREAS KÄLLSQVIST (1913-1994)
Slutpris500 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Blandteknik
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flickporträtt
Slutpris450 SEK
BÖRJE HEDLUND (1909-2005), Pastell
Slutpris300 SEK
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på pannå
Slutpris750 SEK
ARAMIS NEY (F. 1943), Blandteknik
Slutpris100 SEK
NILS GUNNAR ZANDER (f. 1944), Väggmask
Slutpris450 SEK
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på duk
SlutprisInga bud
SIRI MAGNUS-LAGERCRANTZ (1875-1944)
Slutpris450 SEK
PETER FRIE (född 1947), färglitografi
Slutpris200 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Akvarell
Slutpris100 SEK
Slutpris850 SEK
Slutpris600 SEK
DAGMAR NORELL (1917-1996), Etsning
Slutpris400 SEK
H STOLZ (1800-talets mitt), Olja på duk
Slutpris900 SEK
LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (f. 1948)
Slutpris350 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italien
Slutpris750 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st
Slutpris350 SEK
BENGT BÖCKMAN (1936-2014)
Slutpris200 SEK
BENGT BÖCKMAN (1936-2014)
Slutpris550 SEK
SVEN LIGNELL (f. 1927), olja på duk
Slutpris900 SEK
GEORG ALSTERLUND (1900-tal)
Slutpris650 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008), Pastell
Slutpris1 100 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983), Litografi
Slutpris1 200 SEK
Slutpris1 300 SEK
ARMAN (ARMAND PIERRE FERNANDEZ)
Slutpris600 SEK