187 EUGEN MONTELIN, 1900-tal, figurer

5975a_8dc0143445af91b_med.jpeg
  • 5975a_8dc0143445af91b_sm.jpeg
  • 5975b_8dc01434521a6aa_sm.jpeg
  • 5975c_8dc01434674e30e_sm.jpeg
  • 5975d_8dc0143487d5639_sm.jpeg
  • 5975e_8dc01434aeb3859_sm.jpeg
  • 5975f_8dc01434cf9a7e0_sm.jpeg
  • 5975g_8dc01434e770d56_sm.jpeg

signerad och numrerad 42/99, färglitografi, bildmått 31 x 31 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK