391 GEORG ALSTERLUND (1900-tal)

6346a_8dc16913e837033_med.jpeg
  • 6346a_8dc16913e837033_sm.jpeg
  • 6346b_8dc1691416e8bc4_sm.jpeg
  • 6346c_8dc16914412f31e_sm.jpeg
  • 6346d_8dc169145fe04c0_sm.jpeg
  • 6346e_8dc16914790b6e5_sm.jpeg
  • 6346f_8dc1691496f463b_sm.jpeg
  • 6346g_8dc16914bca7a88_sm.jpeg
  • 6346h_8dc16914d69e2ea_sm.jpeg

"Söndagsfrid över Samuel Owens Gata Kungsholmen", Olja på pannå, signerad, bildmått 32 x 41 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK