472 LENNART GRAM (1910-1996), Litografier

6424a_8dc17634cb3731e_med.jpeg
  • 6424a_8dc17634cb3731e_sm.jpeg
  • 6424b_8dc17634d8b57a2_sm.jpeg
  • 6424c_8dc17634e34586b_sm.jpeg
  • 6424d_8dc17634f50cef8_sm.jpeg
  • 6424e_8dc1763510a4fda_sm.jpeg
  • 6424f_8dc176352a0a930_sm.jpeg
  • 6424g_8dc1763547cfe1d_sm.jpeg

2 st, kompositioner, ''Snäckan'' signerad 1986, numrerad 121/135 samt signerad 1984 numrerad 65/75, bildmått 39x49 respektive 61x45 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK