291 RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på duk

6249a_8dc110d8a3a2874_med.jpeg
  • 6249a_8dc110d8a3a2874_sm.jpeg
  • 6249b_8dc110d8bcdc731_sm.jpeg
  • 6249c_8dc110d8e929df7_sm.jpeg
  • 6249d_8dc110d919cb20b_sm.jpeg
  • 6249e_8dc110d934bc751_sm.jpeg
  • 6249f_8dc110d959fd041_sm.jpeg

Landskapsmotiv från Malaga, signerad 1954, bildmått 55 x 46 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK