- ÖvrigtRensa filter
KIDDIE RIDE, 1970-tal, R.G. Mitchell
Slutpris3 000 SEK
ANNIKA CARELL (f. 1967), Figurin, Drake
Slutpris750 SEK
ANTECKNINGSBOK, Grand Tour Souvenir
Slutpris850 SEK
PAPPERSKORG
Slutpris800 SEK
RESERVOAR OCH KULSPETSPENNA
Slutpris450 SEK
STIG BLOMBERG(1901-1970), "Viking"
Slutpris400 SEK
SKIVSPELARE, Thorens TD 160 MKII
Slutpris4 400 SEK
HIFI SYSTEM, Harman Kardon förstärkare
Slutpris3 600 SEK
CABARET, snurrbar, 1900-talets andra hälft
Slutpris350 SEK
VAS, tidigt 1900-tal, Jugend, nysilver
Slutpris250 SEK
NYCKELBOX, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
CHAPEAU-CLAQUE, samt stråhatt
Slutpris300 SEK
HATTASK, 1900-talets början,
Slutpris250 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Speceriaffär
Slutpris2 100 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Badrum
Slutpris1 400 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Salong
Slutpris1 000 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Bibliotek
Slutpris900 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, vardagsrum
Slutpris800 SEK
KAROTT MED LOCK, England
Slutpris450 SEK
KLÄDKROKAR, 5 st (2+2+1), 1900-tal
Slutpris800 SEK
KAFFEKVARN, 1800-tal, träskuren
Slutpris300 SEK
SKRIN, 1800-tal, rotfaner
Slutpris1 100 SEK
DRÄKTBAND, 9 st, allmoge, Hälsingland
Slutpris500 SEK
DEKORATIONSFÅGLAR, 2 st
Slutpris900 SEK
BORDSTABLETTER, 20 st (12+8), Josef Frank
Slutpris1 600 SEK
STEGE, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
PARTI UDDA FÖREMÅL, 4 st
Slutpris450 SEK
459
HATTHYLLA, Frost, Danmark, "Unu"
Slutpris100 SEK
467
SCHATULL, 1800-talets andra hälft
Slutpris450 SEK
476
KASTLÅDA, 18/1900-tal, med div föremål
Slutpris650 SEK
478
SKÅLAR, 3 st, Teak, 1900-talets andra hälft
Slutpris250 SEK
479
Slutpris250 SEK