101 JORGO KRALLIS (född 1937)

6829a_8dc2d70d52061c6_med.jpeg
  • 6829a_8dc2d70d52061c6_sm.jpeg
  • 6829b_8dc2d70d8fc565c_sm.jpeg
  • 6829c_8dc2d70dac10263_sm.jpeg
  • 6829d_8dc2d70dd48cea2_sm.jpeg
  • 6829e_8dc2d70df279375_sm.jpeg
  • 6829f_8dc2d70dfd4b98a_sm.jpeg
  • 6829g_8dc2d70e05c87fc_sm.jpeg

färgetsningar 2 st, "Adam" samt "Puss", signerade och numrerade, 23/200 resp 56/200, bildmått 37 x 24 resp 30 x 24 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK