BIRGER MÖRK, (1919-2010), olja på duk
Slutpris900 SEK
BERTIL GOTTSÈN, (1921-1985)
BERTIL GOTTSÈN, (1921-1985)
Slutpris600 SEK
ANITA FRÖDING (Född 1942), akvarell
Slutpris1 500 SEK
SVEN SALSTEN (1908-1950)
SVEN SALSTEN (1908-1950)
Slutpris200 SEK
Slutpris800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk
Slutpris700 SEK
Slutpris1 800 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913), olja på duk
Slutpris6 200 SEK
ANITA FRÖDING (Född 1942), olja på duk
Slutpris100 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947), Olja på duk
Slutpris300 SEK
JORGO KRALLIS (född 1937)
JORGO KRALLIS (född 1937)
Slutpris400 SEK
ANTHONY O'CARROLL (Född 1942)
ANTHONY O'CARROLL (Född 1942)
Slutpris600 SEK
SVEN SAHLSTEN, Örebro, (1908-1950)
Slutpris100 SEK
SIGURD MÖLLER, (1895-1984) pastell
Slutpris500 SEK
MAURITS VAN SAENE, (Belgien 1919-2000)
Slutpris500 SEK
ANITA WOLF (född 1929) blandteknik
Slutpris300 SEK
SIRBEGOVIC KEMAL, (född 1939),
Slutpris100 SEK
CARL SCHUBERT, (född 1955) akvarell
Slutpris1 300 SEK
ANTHONY O'CARROLL (Född 1942)
ANTHONY O'CARROLL (Född 1942)
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal
Slutpris1 900 SEK
LENNART LUNDEGÅRD, (1934-2009)
Slutpris150 SEK
VÄVD BONAD, Herrgårdsbyggnad
VÄVD BONAD, Herrgårdsbyggnad
Slutpris1 000 SEK
EDGAR FREYBERG (1927-2017)
EDGAR FREYBERG (1927-2017)
Slutpris700 SEK
JORGO KRALLIS (född 1937), färgetsning
Slutpris450 SEK
Slutpris200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
LOUIS NITKA (född 1940), färgetsning
Slutpris400 SEK
CHAHAB TAYEFEH-MOHAJER (född 1951)
SlutprisInga bud
FRITZ HOLMER, (1906-1967)
FRITZ HOLMER, (1906-1967)
Slutpris300 SEK
JOSEF SCHIBLI (1925-2019)
JOSEF SCHIBLI (1925-2019)
SlutprisInga bud
Slutpris700 SEK
Slutpris500 SEK
STAFFAN KRONBERG, (född 1909) död okänt år
Slutpris200 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Blandteknik
Slutpris100 SEK
ÅKE WESTIN (född 1939), litografi
Slutpris200 SEK
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på duk
Slutpris200 SEK
LEO KAYZER, (1868-1933), etsning
Slutpris100 SEK
IKON, Ryssland, omkring 1900
IKON, Ryssland, omkring 1900
Slutpris400 SEK
IKON, Ryssland, omkring 1900
IKON, Ryssland, omkring 1900
Slutpris500 SEK
WALTER DUHALDE (1919-2010), Olja på duk
Slutpris2 300 SEK
INGVAR ANDERSSON (född 1947)
INGVAR ANDERSSON (född 1947)
Slutpris100 SEK
JÜRGEN VON KONOW (1915-1959)
JÜRGEN VON KONOW (1915-1959)
Slutpris600 SEK
GÖRAN DYHLÉN, Samtida, collage
Slutpris100 SEK
ULF NILSSON (Samtida), Färglitografi
Slutpris800 SEK
GILLIS SAHLIN (1901-1984), pastell
SlutprisInga bud
CLAUDE WEISBUCH (1927-2014), Litografi
Slutpris300 SEK
BENGT ELDE, (1939-2015), färglitografi
Slutpris1 000 SEK
LISA NETZ (1936-2012), akvarell
Slutpris600 SEK