353 KISTA, 1700-talets första hälft, ek

6462a_8dc2244447c8ca1_med.jpeg
  • 6462a_8dc2244447c8ca1_sm.jpeg
  • 6462b_8dc224449f6fe7d_sm.jpeg
  • 6462c_8dc2244512cb452_sm.jpeg
  • 6462d_8dc2244561ea519_sm.jpeg
  • 6462e_8dc22445ac7a877_sm.jpeg
  • 6462f_8dc22445eff9bbb_sm.jpeg
  • 6462g_8dc224462973e5c_sm.jpeg
  • 6462h_8dc2244645827ca_sm.jpeg
  • 6462i_8dc224466d63251_sm.jpeg
  • 6462j_8dc22446bb92c79_sm.jpeg
  • 6462k_8dc2244703c4d11_sm.jpeg
  • 6462l_8dc2244742ddd74_sm.jpeg

järnskodd med beslag i renässans, invändigt klädd med äldre träsnitt, höjd 67, 118 x 64 cm

  • Skick:slitage, locket med spricka

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK