434 MATBORD MED STOLAR, Gustaviansk stil

6864a_8dc2e0ab6a34556_med.jpeg
  • 6864a_8dc2e0ab6a34556_sm.jpeg
  • 6864b_8dc2e0ab7dc8b2c_sm.jpeg
  • 6864c_8dc2e0ab937523c_sm.jpeg
  • 6864d_8dc2e0abcec6524_sm.jpeg
  • 6864e_8dc2e0ac0066d0f_sm.jpeg
  • 6864f_8dc2e0ac3300aae_sm.jpeg
  • 6864g_8dc2e0ac61cc41b_sm.jpeg
  • 6864h_8dc2e0ac7f09550_sm.jpeg
  • 6864i_8dc2e0acb5a4712_sm.jpeg
  • 6864j_8dc2e0acf531e57_sm.jpeg
  • 6864k_8dc2e0ad26533bb_sm.jpeg

1900-talets slut, fyra stolar och två iläggsskivor ingår, hö 75, diam 120 cm, total längd med iläggskivor, 216 cm

  • Skick:Slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK