- AllaRensa filter
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN
Slutpris9 400 SEK
LJUSKRONA, Empirestil, 1900-tal
Slutpris1 900 SEK
BROSCH, 18K vitguld med diamant
Slutpris1 500 SEK
FLUGFISKESPÖ, HARDY, graphite
Slutpris200 SEK
RING, 18K guld, med pärlor
Slutpris1 300 SEK
RING, 18K guld, med sten och pärlor
Slutpris1 400 SEK
HALSKEDJOR, 2 st, 18K guld
Slutpris5 400 SEK
SKULPTURER, 2 st, glaserat lergods
Slutpris1 100 SEK
ÖRHÄNGEN, 18K guld, 2 par + ett udda
Slutpris2 900 SEK
MARCEL GENAY (1929-1993), färgetsning
Slutpris100 SEK
BRYLLE/JACOBSEN, Danmark
Slutpris1 200 SEK
SOPPSLEV, silver
Slutpris700 SEK
ORIENTMATTA, Nain, handknuten, silke
Slutpris2 200 SEK
BORDSSPEGEL, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
434
MATBORD MED STOLAR, Gustaviansk stil
Slutpris1 100 SEK