357 SOFFBORD ENGLESSON

6493a_8dc226225381840_med.jpeg
  • 6493a_8dc226225381840_sm.jpeg
  • 6493b_8dc226227de8463_sm.jpeg
  • 6493c_8dc22622c13fa9b_sm.jpeg
  • 6493d_8dc22622e448741_sm.jpeg
  • 6493e_8dc22622f507ee9_sm.jpeg
  • 6493f_8dc226230c71909_sm.jpeg
  • 6493g_8dc2262324e7d76_sm.jpeg
  • 6493h_8dc226234518be2_sm.jpeg
  • 6493i_8dc226237e5e60e_sm.jpeg

1900-talets andra hälft, glasskiva, 2 separata benställningar i krom, med förgyllda delar, höjd 40, 145 x 115

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK