27 STOLAR, ett par, 1900-tal

6552d_8dc263886b248f5_med.jpeg
  • 6552d_8dc263886b248f5_sm.jpeg
  • 6552a_8dc2638736683d6_sm.jpeg
  • 6552e_8dc26388ab795af_sm.jpeg
  • 6552c_8dc263881c4f70b_sm.jpeg
  • 6552b_8dc263875798533_sm.jpeg
  • 6552f_8dc26388f3580d1_sm.jpeg
  • 6552g_8dc26389465c6ca_sm.jpeg
  • 6552h_8dc263897ea59cf_sm.jpeg

Sits och rygg i skinn, tygklädd baksida med med motiv av Union Jack flaggan, samt mässingsring, sitthöjd 48, totalhöjd, 97, bredd 55 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK