- Klockor & UrRensa filter
BORDSKLOCKA, i form av flugfiskerulle
Slutpris450 SEK
FICKUR, 14K Guld, Savonett
Slutpris6 000 SEK
ARMBANDSUR, Citizen, Örnen,
Slutpris100 SEK
FICKURSNYCKLAR, 2 st, 18K guld
Slutpris1 900 SEK
ARMBANDSUR, Certina, 2 st Seiko, Regent
Slutpris150 SEK
ARMBANDSUR, Seiko, Selfdater
Slutpris400 SEK
VÄGGUR, jugend, 1900-tal
Slutpris500 SEK
ARMBANDSUR, Sekonda, Quartz
Slutpris200 SEK
GOLVUR, 1800-talets första hälft
Slutpris400 SEK
GOLVUR, Sverige, 1700-tal, ek
Slutpris600 SEK
BORDSPENDYL, 1900-tal
Slutpris100 SEK