LISA NETZ, (1936-2012)
Slutpris300 SEK
STIG OLSON (1936-2016), färglitografi
Slutpris100 SEK
STAFFAN KRONBERG, (född 1909) död ökänt år
SlutprisInga bud
INGRID NILSSON OCH CHRISTINA KNALL
Slutpris400 SEK
K.WITTGREN, 1900-tal, olja på papp
Slutpris100 SEK
MARIA HELEANDER (född 1942)
SlutprisInga bud
Slutpris150 SEK
NILS ASPLUND (1874-1958)
Slutpris1 200 SEK
ASTRID NORDENSTAM (född 1942)
Slutpris1 100 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), litografi
Slutpris600 SEK
STAFFAN KRONBERG, (född 1909) död okänt år
Slutpris150 SEK