106 BONAD

7245d_8dc48d719ca327d_med.jpeg
  • 7245d_8dc48d719ca327d_sm.jpeg
  • 7245c_8dc48d716874ded_sm.jpeg
  • 7245a_8dc4505fc5f6621_sm.jpeg
  • 7245b_8dc4505fcbdac02_sm.jpeg

motiv från Leksands kyrka med omgivning, signerad L.Kers, 1924, 306 x 68 cm

  • Proveniens:Inköpt från Otilia Adelborgsgården i Gagnefs kyrkby

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK