322 BORDSLAMPA, 1900-tal

6927b_8dc481b111e63bc_med.jpeg
  • 6927b_8dc481b111e63bc_sm.jpeg
  • 6927b_8dc48bb246ebae0_sm.jpeg
  • 6927a_8dc481b1022242c_sm.jpeg
  • 6927d_8dc481b1201bd99_sm.jpeg
  • 6927d_8dc386f33dcf832_sm.jpeg
  • 6927a_8dc386f2d86a8df_sm.jpeg
  • 6927c_8dc386f31ad83af_sm.jpeg
  • 6927e_8dc386f36d52cd1_sm.jpeg
  • 6927f_8dc386f3abab27e_sm.jpeg
  • 6927g_8dc386f3f2cbfbd_sm.jpeg
  • 6927h_8dc386f4369b213_sm.jpeg

lampfot i trä med fartygsratt, lampskärm med marina motiv, höjd 47 cm

  • Skick:skärm med skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK