350 ROLAND SVENSSON (1910-2003)

6922a_8dc391faa5e5e37_med.jpeg
  • 6922a_8dc391faa5e5e37_sm.jpeg
  • 6922b_8dc391fad458138_sm.jpeg
  • 6922c_8dc391fb1e3d2d4_sm.jpeg
  • 6922d_8dc391fb5e9b64b_sm.jpeg
  • 6922e_8dc391fb9ac765e_sm.jpeg
  • 6922f_8dc391fbe77fced_sm.jpeg
  • 6922g_8dc391fc218359c_sm.jpeg
  • 6922h_8dc391fc4f5c569_sm.jpeg
  • 6922i_8dc391fc832f166_sm.jpeg

Färglitografier, 2 st, "Washi and Pelletizing plants" och "Mount Nimba Range", från mappen "From Liberia", signerade och numrerade 374/500, bildmått ca 30 x 43 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK