191 VÄGGLAMPOR, ett par, Nordiska Kompaniet

7163b_8dc48d6f4caac6b_med.jpeg
  • 7163b_8dc48d6f4caac6b_sm.jpeg
  • 7163a_8dc44f5a481c199_sm.jpeg
  • 7163b_8dc44f5a9101df9_sm.jpeg
  • 7163c_8dc44f5ad63a485_sm.jpeg
  • 7163d_8dc44f5b01759f0_sm.jpeg
  • 7163e_8dc44f5df176db5_sm.jpeg
  • 7163f_8dc44f5e04aeb5e_sm.jpeg
  • 7163g_8dc44f5e0f2063a_sm.jpeg

1960/70-tal, märkta modell ''4322'', ljushållare i mässing, glaskupor med mönster av bubblor, total hö med kupa ca: 47cm

  • Skick:Slitage, fläckar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK