- SpeglarRensa filter
CHRISTOFFER L. WERNÉ, Spegel
Slutpris1 600 SEK
SPEGEL, Svensk Empire
Slutpris600 SEK
SPEGEL, 1900-tal, vitmålad
Slutpris350 SEK
SPEGEL, 1960-tal, teak
Slutpris700 SEK
SPEGEL, Svensk Empire, bronserad
Slutpris1 500 SEK
SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk
Slutpris900 SEK
SPEGEL, Empire-stil, omkring år 1900
Slutpris250 SEK
SPEGELBYRÅ, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD
Slutpris300 SEK
SPEGEL, 1900-tal, barockstil, mahogny
Slutpris800 SEK
SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut
Slutpris600 SEK
TOALETTSPEGEL, 3 delad, 1960-tal
Slutpris800 SEK
442
SPEGEL, 1900-tal, förgylld
Slutpris500 SEK