Kanonauktioner 18 maj 2024
- SpeglarRensa filter
SPEGEL, 3-delad, Glas & Trä, Hovmantorp
Slutpris400 SEK
SPEGELBYRÅ, Jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
SPEGEL, 1900-tal
Slutpris150 SEK
SPEGEL, 2000-tal, blandstil
Slutpris100 SEK
VÄGGSPEGEL, 1960-tal, teak
Slutpris350 SEK
FÖNSTER tidigt 1900-tal
Slutpris150 SEK
SPEGEL, samtida, förgylld
Slutpris200 SEK
HELKROPPSSPEGEL, samtida
Slutpris250 SEK
SPEGEL, samtida, betsat trä
Slutpris100 SEK
PSYKE, golvspegel
Slutpris250 SEK