371 AMPEL, sengustaviansk stil, 1900-tal

8271a_8dc861501df8987_med.jpeg
  • 8271a_8dc861501df8987_sm.jpeg
  • 8271b_8dc861503511291_sm.jpeg
  • 8271c_8dc861504a15f21_sm.jpeg
  • 8271d_8dc861506a34e19_sm.jpeg
  • 8271e_8dc8615081e55d2_sm.jpeg
  • 8271f_8dc8615098f31d5_sm.jpeg
  • 8271g_8dc86150a98e712_sm.jpeg
  • 8271h_8dc86150b37a587_sm.jpeg

Stomme i förgylld mässing, med prismor, och blå glasskål, total höjd70, diameter 50 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK