Kanonauktioner 15 Juni 2024
- Bygg & TrädgårdRensa filter
STAFFAN HULTGREN, "Spring", BergaForm
Slutpris1 300 SEK
Slutpris1 400 SEK
BORD, med skiva i polerad betong
Slutpris600 SEK
FÅTÖLJ, stomme i svartlackerad metall
Slutpris450 SEK
KOLONNER, ETT PAR, på fundament
Slutpris3 200 SEK
DÄCKSTOLAR, ett par, "Classic"
Slutpris800 SEK
R+R ART & DESIGN, SWEDEN, skulptur
Slutpris26 000 SEK
ZINKBALJA MED HÄNKEL, oval, 1900-tal
Slutpris900 SEK
ZINKBALJA MED HÄNKLAR, oval, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Slutpris900 SEK
VATTENKANNA, zink, 1900-tal
Slutpris400 SEK
ZINKBALJA MED HÄNKLAR, oval
Slutpris800 SEK
BADKAR I ZINK, 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
ROTTINGGRUPP, 3 delar, bambu och rotting
Slutpris1 000 SEK
ZINKBALJOR MED HÄNKLAR, 2 st
Slutpris900 SEK
VATTENKANNA SAMT HINK, zink, 1900-tal
Slutpris450 SEK
ZINKBALJOR MED HÄNKLAR, 3 st
Slutpris1 100 SEK
VATTENKANNA, zink, 1900-tal
Slutpris400 SEK
VATTENKANNOR, 2 st, zink, 1900-tal
Slutpris600 SEK
TRÄSTEGE, 1900-talets första hälft
Slutpris450 SEK
HINKAR, 2 ST SAMT BALJA, emaljerad plåt
Slutpris400 SEK
FÅTÖLJER 1 PAR, SAMT BORD
Slutpris350 SEK
TRÄBÄNK, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
VATTENKANNOR, 2st, zink, 1900-tal
Slutpris300 SEK
BARSTOLAR, 4 st, "Simone", Sika Design
Slutpris1 100 SEK
Slutpris1 100 SEK
MÖBELSBESLAG, 50 st, Miljögården
Slutpris600 SEK
Slutpris800 SEK
MÖBELSBESLAG, 42 st, Miljögården
Slutpris900 SEK
HANDLEDARE/HANDDUKSHÄNGARE, 2 st
Slutpris450 SEK