2 FÅTÖLJ, 1950-tal

8553a_8dc9068a3cbedc3_med.jpeg
  • 8553a_8dc9068a3cbedc3_sm.jpeg
  • 8553b_8dc9068a6b0e13f_sm.jpeg
  • 8553c_8dc9068aebbde6d_sm.jpeg
  • 8553d_8dc9068b4310469_sm.jpeg
  • 8553e_8dcbd27ac54b4ff_sm.jpeg
  • 8553e_8dc9068bf209712_sm.jpeg
  • 8553f_8dc9068c6052ccf_sm.jpeg
  • 8553g_8dc9068ccc5a0ec_sm.jpeg
  • 8553h_8dc9068cfc48b1e_sm.jpeg
  • 8553i_8dc9068d93be4d8_sm.jpeg

Sannolikt Jio-Möbler Jönköping, brunt skinn, armstöd och ben i ek, höjd 96, bredd 89 cm

  • Skick:Senare klädsel, skador, slitage, mestadels på armlän, två knappar i sitsen saknas,

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK