337 MATBORD, England, 1900-tal

8685g_8dcb2fc3c03b80d_med.jpeg
  • 8685g_8dcb2fc3c03b80d_sm.jpeg
  • 8685a_8dcb2fc2ffef7f3_sm.jpeg
  • 8685b_8dcb2fc32dc94ae_sm.jpeg
  • 8685c_8dcb2fc35870045_sm.jpeg
  • 8685d_8dcb2fc37503eff_sm.jpeg
  • 8685e_8dcb2fc3916457e_sm.jpeg
  • 8685f_8dcb2fc3a959c96_sm.jpeg
  • 8685h_8dcb2fc3d1684ce_sm.jpeg

mahogny, skyltmärkt JOC, Aktiebolaget JO Carlsson Vetlanda, hö 73, diam 110 tot lä med 2 illägsskivor 222cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK