357 SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, jugend

8680a_8dcb556a9209c4b_med.jpeg
  • 8680a_8dcb556a9209c4b_sm.jpeg
  • 8680b_8dcb556aa123ec4_sm.jpeg
  • 8680c_8dcb556aaa933ea_sm.jpeg
  • 8680d_8dcb556ab6894f0_sm.jpeg
  • 8680e_8dcb556ac3cb564_sm.jpeg
  • 8680f_8dcb556ad89f0dd_sm.jpeg

hö 77, 131x65cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK