- SpeglarRensa filter
Spegel, 1900-talets mitt, fasetterat glas, 99 x 50 cm
Slutpris700 SEK
Spegel, 1900-talets början, mahogny, 112 x 49 cm
Slutpris150 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-talets andra hälft, Ab Glas & Trä, Hovmantorp
Slutpris450 SEK
Spegel, 1900-tal, Gustaviansk stil, förgylld, stämpelmärkt H.Boustedt Spegel & Ramfabrik, 56 x 32 cm
Slutpris250 SEK
Spegellampett, 1800-talets mitt, förgylld, 51 x 31 cm
Slutpris1 200 SEK
Spegellampetter 1 par, 1900-talets första hälft, Gustaviansk stil, höjd 44 cm bredd 26 cm
Slutpris950 SEK
Spegel, omkring 1900, förgylld, 109 x 55 cm
Slutpris250 SEK