112 ANDERS ZORN (1860-1920), etsning

9282b_8dcd1a6186c4ed0_med.jpeg
  • 9282b_8dcd1a6186c4ed0_sm.jpeg
  • 9282c_8dcd1a61a5db824_sm.jpeg
  • 9282a_8dcd1a616cf718f_sm.jpeg
  • 9282d_8dcd1a61c476f93_sm.jpeg
  • 9282e_8dcd3f1e0e4191c_sm.jpeg

"Paul Verlaine II", signerad och daterad 1895 i plåten, 23,8 x 16 cm

  • Skick:Gulnad

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK