35 CARL MALMSTEN (1888-1972), soffa

9321a_8dcd26fea8099b3_med.jpeg
  • 9321a_8dcd26fea8099b3_sm.jpeg
  • 9321b_8dcd26fed4ad3a5_sm.jpeg
  • 9321c_8dcd26fef3f26fa_sm.jpeg
  • 9321d_8dcd26ff0bf6d72_sm.jpeg
  • 9321e_8dcd26ff3b624b6_sm.jpeg
  • 9321f_8dcd26ff70fe102_sm.jpeg
  • 9321g_8dcd26ff8e93186_sm.jpeg
  • 9321h_8dcd26ff9c0511d_sm.jpeg

"Lillasyster", 1900-talets andra hälft, textilklädsel, brännmärkt CM, sitthöjd 40, totalhöjd 69, längd 140 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK