29 CHIFFONJE, 1800-talets första hälft

9320d_8dcd258ad88376d_med.jpeg
  • 9320d_8dcd258ad88376d_sm.jpeg
  • 9320a_8dcd258a7d76581_sm.jpeg
  • 9320e_8dcd258b08ef8c1_sm.jpeg
  • 9320f_8dcd258b268ec40_sm.jpeg
  • 9320b_8dcd258a94b42de_sm.jpeg
  • 9320c_8dcd258aaf78b1b_sm.jpeg
  • 9320g_8dcd258b3c7fa77_sm.jpeg

Stockholmsarbete, Karl-Johan, mahogny, höjd 130, 92 x 48 cm

  • Skick:smärre fanerskador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK