268 FÅTÖLJ, 1900-tal

9062a_8dccc16c0593809_med.jpeg
  • 9062a_8dccc16c0593809_sm.jpeg
  • 9062b_8dccc16c245c611_sm.jpeg
  • 9062c_8dccc16c5d01d44_sm.jpeg
  • 9062d_8dccc16c834207a_sm.jpeg
  • 9062e_8dccc16cb0a2d64_sm.jpeg
  • 9062f_8dccc16cd2e36ba_sm.jpeg

klädd i tyg "Chatsworth", Sanderson, sitthö 40, br 68, total hö 93 cm

  • Skick:slitage, smuts

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK