34 SÄNGRAM, Grange, Frankrike

8663b_8dcd403696c99d9_med.jpeg
  • 8663b_8dcd403696c99d9_sm.jpeg
  • 8663f_8dcd4036f29d755_sm.jpeg
  • 8663a_8dcd3efc764fd37_sm.jpeg
  • 8663d_8dcd4036c9d2a23_sm.jpeg
  • 8663e_8dcd7f022fd6df3_sm.jpeg
  • 8663c_8dcd4036afee999_sm.jpeg
  • 8663e_8dcd4036ddae9b7_sm.jpeg

sent 1900-tal, betsat lövträ, etikettmärkt, yttermått höjd 104, 190 x 215, bäddmått 182 x 202 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK