198 SALONGSBORD MED LÅDOR, 1800-tal

9341a_8dcd1a910f38048_med.jpeg
  • 9341a_8dcd1a910f38048_sm.jpeg
  • 9341b_8dcd1a9122203fa_sm.jpeg
  • 9341c_8dcd1a913a7697e_sm.jpeg
  • 9341d_8dcd1a9155974e2_sm.jpeg
  • 9341e_8dcd1a91768c227_sm.jpeg
  • 9341f_8dcd1a919fa80e7_sm.jpeg

Karl-Johan, mahogny, höjd 73, 118 x 58 cm

  • Skick:skiva med skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK