270 VÄGGAPPLIQUER, 2 par

8627a_8dcd0dfabc6df70_med.jpeg
  • 8627a_8dcd0dfabc6df70_sm.jpeg
  • 8627b_8dcd0dfad8d449d_sm.jpeg
  • 8627c_8dcd0dfaf9ffc84_sm.jpeg
  • 8627d_8dcd0dfb17760f5_sm.jpeg
  • 8627e_8dcd0dfb31775e8_sm.jpeg
  • 8627f_8dcd0dfb462e5e6_sm.jpeg
  • 8627g_8dcd0dfb55985aa_sm.jpeg
  • 8627h_8dcd0dfcca16682_sm.jpeg
  • 8627i_8dcd0dfcf8d09d2_sm.jpeg
  • 8627j_8dcd0dfd3cb1841_sm.jpeg
  • 8627k_8dcd0dfd65cb5ee_sm.jpeg

ett par med förgylld metall behängd med prismor, ett par med glasklädda armar och etikettmärkt K&T Klevfors armaturfabrik, Lomma

  • Skick:skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK