160 AL WAGIELLA (född 1939), färglitografi

8830a_8dcc0444b7c9087_med.jpeg
  • 8830a_8dcc0444b7c9087_sm.jpeg
  • 8830b_8dcc0444d8fa4e6_sm.jpeg
  • 8830c_8dcc0444fa86596_sm.jpeg
  • 8830d_8dcc044523afff6_sm.jpeg
  • 8830e_8dcc044542e30fa_sm.jpeg
  • 8830f_8dcc04455a2da1f_sm.jpeg

"Birth of swanlake", signerad, HC-upplaga, med dedikation, bildmått 56 x 73 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK