426 KLAFFBORD SAMT STOLAR ETT PAR

9607a_8dce2101e1e4092_med.jpeg
  • 9607a_8dce2101e1e4092_sm.jpeg
  • 9607e_8dce21023620a43_sm.jpeg
  • 9607c_8dce210207a57b4_sm.jpeg
  • 9607d_8dce21021fbe95b_sm.jpeg
  • 9607f_8dce21024ae1faf_sm.jpeg
  • 9607g_8dce21026d423d7_sm.jpeg
  • 9607h_8dce21028c3e5a6_sm.jpeg
  • 9607i_8dce2102a819f40_sm.jpeg

1800-talets slut, bemålade, bordets höjd 77, 109 x 57 cm, längd med klaffar 106

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK