Kanonauktioner 19 Oktober 2024
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal
Slutpris250 SEK
PEDRO SANTANA (född 1929-2022)
Slutpris100 SEK
ROBERT HOLDEMAN (1912-1994)
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition
Slutpris100 SEK
ANTHONY BOYLE (född 1960),
Slutpris100 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999), olja på pannå
Slutpris1 600 SEK
Slutpris150 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963)
Slutpris350 SEK
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1998)
Slutpris100 SEK
IRENE JARZ (född 1952) "Scherzando"
Slutpris100 SEK
ÅBERG, 1930-tal, olja på pannå
SlutprisInga bud
HARRY SAHLIN (1905-1990), pastell
SlutprisInga bud
MARTHE BOHM (1898-1972), olja på pannå
SlutprisInga bud
E. SEIPPEL, blomsterstilleben i silvervas
Slutpris100 SEK
SlutprisInga bud
VIOLA LARSSON-ALLVAR (1918-2004)
Slutpris350 SEK
HANS JOHNFORS (Född 1941)
Slutpris100 SEK
HANS STRAND (född 1955) fotografi
Slutpris150 SEK
HANS STRAND, (född 1955), fotografi
Slutpris100 SEK
ALBERT THEODOR GELLERSTEDT
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, pastell
Slutpris100 SEK
NILS GUNNAR ZANDER (född 1944)
Slutpris300 SEK
MINIATYRTAVLOR, 5 st
Slutpris400 SEK
HELGE HOLMLUND (1911-1989)
Slutpris100 SEK
CATHARINA NILSSON (1922-2015)
SlutprisInga bud
REINHOLD LJUNGGREN, (1920-2006), färglitografi
Slutpris350 SEK
GÖSTA CARLSON, olja på duk
SlutprisInga bud
ROLAND SVENSSON (1910-2003), litografi
Slutpris350 SEK
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), olja på pannå
SlutprisInga bud
DI MARINO, olja på pannå, 1900-tal
Slutpris100 SEK
KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2008)
Slutpris100 SEK
KRISTINA BJUHR, (född 1944)
Slutpris500 SEK
BENGT LINDSTRÖM, (1925-2008)
Slutpris600 SEK
WALASSE TING (1929-2010), färglitografi
Slutpris2 000 SEK