- ÖvrigtRensa filter
BLINKFYR, Autronica, för Televerket
Slutpris1 000 SEK
RESEKOFFERT, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
HÄST, Dalarna
Slutpris350 SEK
JORDGLOB, 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
LUFFARARBETEN, 4 delar
Slutpris100 SEK
BARTILLBEHÖR, 3 delar
Slutpris150 SEK
BRANDHJÄLMAR, 2 st,
Slutpris800 SEK
DUBBELKNIV, Finland, tidigt 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
VÄGGTELEFON, "Spirit of St Louis"
Slutpris400 SEK
KNIV MED SLIDA, J.Martiini, Finland
Slutpris550 SEK
SKRIN, 1800-tal, PIGTITTARE, omkring 1900
Slutpris200 SEK
KAMELSÄCK, handknuten, 112 x 47 cm
Slutpris200 SEK
Boksamling, vin & champagne, 17 st böcker
Slutpris700 SEK
KRYDDHYLLA, Orrefors
Slutpris1 000 SEK
APOTEKSVÅG, mässing
Slutpris500 SEK
SOLFJÄDRAR, 3 st
Slutpris300 SEK
TAMBURMAJOR, "Confetti"
Slutpris400 SEK
RAMAR, 1 par
Slutpris450 SEK
ALLMOGEFÖREMÅL, 3 st
Slutpris450 SEK
BAROMETER MED TERMOMETER, 1900-tal
Slutpris100 SEK
PARAPLYSTÄLL, 1900-tal
Slutpris550 SEK
APOTEKSVÅG , Lindells
Slutpris200 SEK
BLOMPIEDESTAL, 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
RYGGSÄCK, Mulberry
Slutpris400 SEK
DELTAGARMEDALJ, OS London 1948, brons
Slutpris850 SEK
ELDHUNDAR, ett par, Frankrike
Slutpris1 100 SEK