- NauticaRensa filter
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
KAVEL, NAILSEA, England, 1800-talets andra hälft
Slutpris1 100 SEK
TOBAKSBURK, sengustaviansk
Slutpris1 000 SEK
SJÖMANSKISTA, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
PIPA, med silverbeslag, 1800-tal
Slutpris3 000 SEK
SKEPPSSKRÄDDARSKRIN, England
Slutpris850 SEK
NAMNBRÄDA, för båt , "Riga"
Slutpris4 000 SEK
SJÖMANSKISTA, 1800-tal
Slutpris700 SEK
LAMPETT till blysa för två ljus
Slutpris4 600 SEK
FARTYGSRATT för dekoration,
Slutpris450 SEK
RORKULT, England 18/1900-tal
Slutpris1 600 SEK
SJÖMANSKISTA , omkring 1900
Slutpris2 300 SEK
DIORAMA, tidigt 1900-tal
Slutpris2 500 SEK
SEGELBÅTSMODELL, tidigt 1900-tal
Slutpris3 400 SEK
RORKULT, England 1800-tal
Slutpris3 000 SEK
SKEPPSSKRIN, England
Slutpris1 100 SEK
LAMPETT TILL BLYSA för två ljus
Slutpris4 400 SEK
DIORAMA, omkring 1900
Slutpris1 800 SEK
TIMMERMANSKISTA, 1700-tal
Slutpris5 000 SEK
BÅTMODELL, omkring 1900
Slutpris4 000 SEK
SKEPPSLJUSSTAKE, för två ljus
Slutpris1 400 SEK
KAPTENSSTOL, England
Slutpris1 900 SEK
TJÄCKELYXOR, 2 st
Slutpris500 SEK
DIORAMA, av segelfartyg och fyr
Slutpris2 000 SEK
SKEPPSKOMPASS, sent 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
BÅTMODELL, 18/1900-tal
Slutpris3 800 SEK
144
SKEPPSKOMPASS, omkring 1900
Slutpris850 SEK
KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal,
Slutpris2 700 SEK
SKÄDDLOGG
Slutpris450 SEK
NAMNBRÄDA FÖR BÅT ENGLAND
Slutpris3 600 SEK
MISTLUR, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
PARTI ÄLDRE SNICKERIVERKTYG
Slutpris200 SEK
KOMPASS av Eric Abraham Kullman (1790-1853)
Slutpris550 SEK
KOMPASSER, 3st 1800-tal
Slutpris600 SEK
KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal
Slutpris2 400 SEK
PARALELL LINJAL FÖR NAVIGERING
Slutpris450 SEK
SEXTANT, modell av, kopia, mässing
Slutpris400 SEK
SKEPPSKVARNAR , 2st 1800-tal
Slutpris150 SEK
NAMNBRÄDA FÖR BÅT
Slutpris3 600 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris700 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris400 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK