427 ARMBANDSUR, 3 st, 50/60-tal

2351b_8db311b69094906_med.jpeg
  • 2351b_8db311b69094906_sm.jpeg
  • 2351a_8db311b6a2b3777_sm.jpeg
  • 2351c_8db311b69a71a2c_sm.jpeg
  • 2351d_8db311b6a48e145_sm.jpeg

André Bouchard, Waltham samt Dynamo, stål, Diam boett 30-32 mm

  • Skick:Ej funktionstestade, slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK