Kanonauktioner 22 April 2023
- Klockor & UrRensa filter
SKEPPSUR, Schatz, mässing
Slutpris350 SEK
HERRARMBANDSUR, Eiger
Slutpris200 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets slut
Slutpris1 100 SEK
DAMARMBANDSUR, 2 st, Zenith samt Nigedo
Slutpris100 SEK
DAMARMBANDSUR, 2 st, Tissot samt Lanco
Slutpris200 SEK
HERRARMBANDSUR, RAKETA
Slutpris450 SEK
HERRARMBANDSUR, Dom watch, 18K guld
Slutpris2 800 SEK
HERRARMBANDSUR, Jolus, Schweiz
Slutpris2 100 SEK
HERRARMBANDSUR, Eka, Schweiz
Slutpris250 SEK
HERRARMBANDSUR, 1950-tal, 18K guld
Slutpris2 700 SEK
HERRARMBANDSUR, Mortima
Slutpris250 SEK
HERRARMBANDSUR, Novus
Slutpris100 SEK
ARMBANDSUR, 2 st, 1950-tal
Slutpris100 SEK
ARMBANDSUR, P.W.C.
Slutpris100 SEK
ARMBANDSSUR, 2 st, 1950-tal
Slutpris400 SEK
ARMBANDSUR, 3 st, 50/60-tal
Slutpris200 SEK
ARMBANDSUR, 3 st, 50/6o-tal
Slutpris250 SEK
ARMBANDSUR, 2 st, 1920/30-tal
Slutpris400 SEK
436
ARMBANDSUR & FICKUR, i parti
Slutpris600 SEK
437
FICKUR, VIKING, Silver, 1900-tal
Slutpris350 SEK
441
ARMBANDSUR, 15 st i parti
Slutpris250 SEK