Kanonauktioner 22 April 2023
- ÖvrigtRensa filter
DIORAMA MED KASPERDOCKOR
Slutpris650 SEK
POULSEN KROGSTRUP, Danmark
Slutpris100 SEK
JENS HARALD KVISTGAARD
Slutpris950 SEK
JENS HARALD KVISTGAARD
Slutpris500 SEK
DALAHÄST, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
MOPED/CYKELVÄSKA, ett par
Slutpris450 SEK
PARTI SVENSKA FRIMÄRKEN
Slutpris100 SEK
DALAHÄSTAR, 6 st
Slutpris150 SEK
DEKORELEMENT, träskuren
Slutpris300 SEK
TÄNDSTICKSASKSAMLING, 21 st
Slutpris150 SEK
GARNVINDA, 1800-tal
Slutpris100 SEK
STÖRRE PARTI FRIMÄRKEN
Slutpris100 SEK
BAROMETER MED TERMOMETER
Slutpris350 SEK
JENS HARALD KVISTGAARD
Slutpris400 SEK
BJÖRNFÄLL, Kanada
Slutpris850 SEK
SÄLLSKAPSSPEL, 7 st, 1980/90-tal
Slutpris350 SEK
VÄGGHYLLA MED TIDNINGSSTÄLL, 1950-tal
Slutpris200 SEK
KAFFEBEHÅLLARE
Slutpris1 800 SEK
BONBONJÄR, 1900-tal
Slutpris200 SEK
BARSKÅP, i form av tunna
Slutpris2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft
Slutpris250 SEK
JORDGLOB, 1900-talets första hälft
Slutpris450 SEK
ETTORE SOTTSASS OCH PERRY KING
Slutpris200 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL, med 3 flaskor
Slutpris450 SEK
438
JORDGLOB MED KOMPASS
Slutpris200 SEK