119 KARMSTOLAR, ETT PAR

3630a_8db78a18dace19d_med.jpeg
  • 3630a_8db78a18dace19d_sm.jpeg
  • 3630b_8db78a18b269bf5_sm.jpeg
  • 3630c_8db78a18d422d53_sm.jpeg
  • 3630d_8db78a18bd0dbcb_sm.jpeg
  • 3630e_8db78a18dfa5506_sm.jpeg
  • 3630f_8db78a18de5e954_sm.jpeg
  • 3630g_8db78a18ca24749_sm.jpeg
  • 3630h_8db78a18f35028f_sm.jpeg

1900-talets andra hälft, ek, rygg och sits av konstläder, brickmärkta KTH FYSIK, Proveniens: Werner Vögeli

  • Skick:en stol något ranglig

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK