421 KINAOBJEKT I PARTI

3991a_8db97f0a2147e83_med.jpeg
  • 3991a_8db97f0a2147e83_sm.jpeg
  • 3991b_8db97f0a20abc30_sm.jpeg
  • 3991c_8db97f0a319bf8c_sm.jpeg
  • 3991d_8db97f0a1a8687e_sm.jpeg
  • 3991e_8db97f0a0eadb64_sm.jpeg
  • 3991f_8db97f0a33483e5_sm.jpeg

Skålar, ett par, skål på fot, mindre stekfat, samt assiette, 18/1900-tal, skålarnas mått: 13.5x13.5 cm

  • Skick:En skål med sprickor, stekfat med sprickor, nagg

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK