Kanonauktioner 26 Augusti 2023
- Bygg & TrädgårdRensa filter
STOLAR, 6 st, rotting
Slutpris2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, Gjutjärn
Slutpris2 600 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn
Slutpris7 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn
Slutpris2 100 SEK
Slutpris2 500 SEK
BLOMBÄNK, 1960/70-tal
Slutpris600 SEK
NÄFVEQVARNS BRUK, TRÄDGÅRDSOFFA
Slutpris3 200 SEK
DÄCKSTOL, "STOCKAMÖLLAN"
Slutpris800 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
461
STEGE, 1900-talets andra hälft,
Slutpris200 SEK
492
SOLSTOLAR, ETT PAR, FÄLLBARA
Slutpris450 SEK