Kanonauktioner 26 Augusti 2023
- Klockor & UrRensa filter
KONSOLUR, 1900-TAL, ROKOKOSTIL
Slutpris650 SEK
ARMBANDSUR, PIQUOT, MERIDIEN
Slutpris4 800 SEK
ARMBANDSUR, 4 ST
Slutpris350 SEK
127
GÖKUR, samtida, Italien
Slutpris1 000 SEK
SPINDELUR, JOHN WARD, LONDON
Slutpris400 SEK
GOLVUR, England, 1800-talets första hälft
Slutpris150 SEK
ARMBANDSUR, 9 st
Slutpris1 300 SEK
DIGITAL VÄCKARKLOCKA, tidigt 1970-tal,
Slutpris550 SEK
473
UNDERWOOD SINGLE WATCH WINDER
Slutpris2 100 SEK