152 SPEGEL, 1800-TAL, LOUIS XV-STIL

4179a_8dbad2b2d4cd33e_med.jpeg
  • 4179a_8dbad2b2d4cd33e_sm.jpeg
  • 4179b_8dbad2b2ed4b491_sm.jpeg
  • 4179c_8dbad2b32cc01f5_sm.jpeg
  • 4179d_8dbad2b32b4d8a2_sm.jpeg

träskuren och förgylld, 48 x 35 cm

  • Skick:sliten förgyllning

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK