Kanonauktioner 23 September 2023
- SpeglarRensa filter
SPEGEL, Rokoko, 1800-talets första hälft
Slutpris6 400 SEK
SPEGEL, ÅMELLS, "GAMLA SVERIGE"
Slutpris600 SEK
SPEGEL, GUSTAVIANSK STIL, FÖRGYLLD
Slutpris500 SEK
VÄGGSPEGEL, Enrico Baleri (f. 1942)
Slutpris1 000 SEK
JOHAN ÅKERBLAD (1728-1799), spegel
Slutpris8 600 SEK
SPEGELBYRÅ, 1900-TALETS BÖRJAN
Slutpris200 SEK
SPEGEL, 1800-TAL, LOUIS XV-STIL
Slutpris650 SEK
SPEGEL, 1920-TAL, A TERGO 1923
Slutpris350 SEK
SKVALLERSPEGEL, 1800-tal eller äldre
Slutpris300 SEK
SPEGEL, GT Svenska Möbelfabriken
Slutpris750 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, KARL-JOHAN
Slutpris2 400 SEK