331 TOALETTBORD, Stockholmsarbete

4320a_8dbaa1f63a32768_med.jpeg
  • 4320a_8dbaa1f63a32768_sm.jpeg
  • 4320b_8dbaa1f62c80305_sm.jpeg
  • 4320c_8dbaa1f61109509_sm.jpeg
  • 4320d_8dbaa1f636e60a7_sm.jpeg
  • 4320e_8dbaa1f64527e81_sm.jpeg
  • 4320f_8dbaa1f64afb60d_sm.jpeg
  • 4320g_8dbaa1f6148a333_sm.jpeg
  • 4320h_8dbaa1f63d5e06f_sm.jpeg

i Karl Johan, 1800-talets första hälft, mahogny, beslag av mässing, höjd 143, 107 x 52 cm

  • Skick:En dragknopp saknas, ett skadat beslag, skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK