55 SKEPPSSKRIVBORD från M/S Hohenfels, Hansa Bremen

5425a_8dbe0441d3c243f_med.jpeg
  • 5425a_8dbe0441d3c243f_sm.jpeg
  • 5425f_8dbe044238e4d1a_sm.jpeg
  • 5425b_8dbe0441e774a4d_sm.jpeg
  • 5425c_8dbe0441f85023c_sm.jpeg
  • 5425d_8dbe04420ab7bf6_sm.jpeg
  • 5425e_8dbe04422645db0_sm.jpeg
  • 5425g_8dbe044244c629f_sm.jpeg
  • 5425h_8dbe044259c7279_sm.jpeg
  • 5425i_8dbe04426de876a_sm.jpeg

1900-tal, mahogny, draghandtag i mässing, märkt med mässingsplakett, hö 79, 44 x 64 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK